Denizkabuğu 2002 yılından bu yana inşaat malzemeleri satış ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.Şirketimiz bünyesinde birçok tasarım ödülü almış, yaratıcılıkta hayallerinize ulaşabileceğiniz yenilikçi, fonksiyonel dayanıklı ve estetik ürünler ile mekanlar için kusursuz çözümler sağlayan dünya markalarını müşterilerinin beğenisine ve kullanımına sunmaktadır.

Denizkabuğu başta İtalya ve İspanya olmak üzere birçok avrupa ülkesinden ithal etmiş olduğu seramikleri, tasarım ödülü bulunan bataryaları, vitrifiye ürünlerini, banyo mobilyası, hidromasajlı küvet ve sauna sistemlerini, mutfak evyelerini, banyo aksesuarlarını 600 m2'lik showroom da tecrübeli satış personelinin de desteği ile beğenilerinize sunmaktadır.

Denizkabuğu Ege bölgesinde konumlanmış bayilerine hızlı hizmet verebilmek amacı ile bünyesindeki markaların ürünlerinde gerekli olan stok ve tedarik gücüne sahiptir. Bu sayede tüm müşterilemize geniş ürün yelpazesi ile hızlı hizmet verebildiği içinde sektördeki yerini güçlendirmişir.

Ayrıca Denizkabuğu referanslarından da anlaşılacağı üzere otel ve toplu yaşam alanlarında da doğru ürün ve doğru fiyat politikasıyla birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Denizkabuğu olarak projelerinizde iş yapma prensibimiz; seçkin ve kaliteli ürünlerle oluşturduğumuz portföyümüzü, kusursuz hizmet anlayışı içinde, dürüst fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

image
image
image